Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell USB internet megoszt...

Hogy kell USB internet megosztást csinálni egy Win. XP gépre?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy mini-m! Azzal pedig az USB internetmegosztást el indítottam. Nem történt semmi! A Windows XP-s gépbe dugtam a kábelt. Csatlakoztam a netre és nem jött be semmi net.! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
sajna, Router nélkül, nem lehetséges a NET-et megosztani
2013. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hello! A telefonomon van internet,mert van a házunkban router. A válaszodat köszi!
2013. márc. 16. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

és a Router, össze van kötve UTP kábelen keresztül a Windows XP-s PC-vel?

vagy a PC-s géphez is van csatlakoztatva WLAN (Wi-FI jelet fogadó) hardver? és annak a drivere telepítve van?


vagy azt szeretnéd elérni, hogy össze legyen kötve a teló meg a PC pl. hálózatba?


(sajnos, így ébredés után, eléggé gyatra felfogásom és még mindig nem tiszta hogy mire irányul a kérdés....

bár lehet, hogy az a 2 deci whisky az oka, amit ebéd után ittam...?!)

2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

MINI2-vel: rendszergazdaként lépjél be, mobilon USB-t állítsd be, adatkábellel csatlakoztasd az USB portra, aztán a tűzfalon is be kell állítani, amellett, hogy a Windows XP rá fog kérdezni.

Nekem elsőre sikerült, de nem írtad, melyik szolgálatónál vagy, Vodafone boltban be is állitják neked.

2013. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hello! Nincs a gépemben semmilyen Net kábel, se WI-FI vevő... Azt szeretném elérni, hogy az USBn keresztül a telefonom internetét átvigyem a gépre.
2013. márc. 16. 18:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Hello! Nem tudom hogy kell belépni rendszergazdaként. De köszi a segítséget! És lécci segíts hogy belépjek rendszergazdaként!
2013. márc. 16. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
letöltöd a 'Connectify' nevű programot, (nem ingyenes, célszerű valami torrent oldalról crackeltet szerezni) és onnantól kezdve a gépedbe menő összes internet kapcsolatot megoszthatod HA és csak akkor HA van wifi kártya a gépben/laptopban. ha tudsz amugy wireless netezni akkor ezzel a progival meg is tudod osztani az usb-s neted :)
2013. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Startmenű/Vezérlőpult, Felhasználói fiókok. Ha csak egy van, akkor te vagy a rendszergazda.

Vezérlőpult/Programok telepítése, törlése. Csatlakoztasd a kábellel a mobilt, aztán az Új program hozzáadását nyisd meg. Tallózás. Ha itt látja és telepíti, akkor már csak a tűzfalon kell engedélyezni.

2013. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BoogeyMan666 válasza:
2016. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!