Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti mennyire szeretitek az...

Ti mennyire szeretitek az újításokat?

Figyelt kérdés
Mint pl: youtube kinézete, facebook (mostani legújabb) kinézete. Én utálom. Főleg akkor, amikor még a régi facebook-on vagyok, és frissítés után átvált az újra! Akkor most nem tudom eldönteni, hogy vírust kaptam, vagy újították, vagy valami hiba lehet a firefox böngészőmben.

2013. márc. 16. 01:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Na meg akkor jó, ha "éppen" ismerkednék egy lánnyal. Este belinkelek egy videót, hogy holnap nézze meg, és az újítás fogadja. Persze, hogy inkább az újítást csodálja, meg az ismerőseivel az újítás lesz a téma a chat-en.
2013. márc. 16. 02:13
 2/5 toth.peter ***** válasza:
Fos az összes. Nem nem kaptál vírust (valószínüleg).
2013. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szar az egész..de persze ezt mondtuk amikor idővonalasra újúlt, azt is megszokta mindenki. Viszont szörnyen zavar hogy kék a nevem.

Youtuberól meg már ne is beszéljünk, az szörnyű lett.

2013. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ezt az új külsőt valahogy aktiválni? Úgy értem, a timeline is olyan volt, hogy nem egyszerre módosult mindenkinek, de aki igényelte az beállíthatta. Csak kíváncsi vagyok, milyen az új külső, aztán lehet megbánom.:P
2013. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 toth.peter ***** válasza:
2013. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!