Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik internet...

Szerintetek melyik internet szolgáltatónál érdemes előfizetni?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lakom, panelban. Melyik internetszolgáltatót tudjátok ajánlani, aki olcsó és jó.

Eddig modemes internetem volt, ami drága és nem a legjobb.


2009. szept. 15. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

nos, én szívem szerint egyiket sem ajánlanám:D

én pesti vagyok, voltmár t-online, azegy szarvolt, gyakran elment a net, volthogy visszasejött 3-4 napig, mikor betelefonáltam h mivanmár? aztmondták ők nemltnak hibát, de érdekes módon, a telefon letétele uténi 5. percben már volt internet.

most UPC van, de ezsem sokkal jobb, kevesebbszer megy el a net mint a t-online-nál, de azért ittis sokszor vanrá példa, aztán mikor minden behalt, telefon, tv internet, akkor kihívtuk már a szerelőket, akik kicserélték a kábeleket, amit elfelejtettek bekötni, és hazamentek, telefonáltunk h ezígy nem állapot, jöjjenek vissza, persze nemakartak, majdcsak 3 nap múlva....:S

most váltanánk digitv-re, ha nemlenne ez a rohadt upcá-s hűségnyilatkozat, mertha azt felbontjuk komoly összegeket kell pluszba fizetni.

2009. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kábeltévé nekem digi van, de nem tudom milyen az internete. A UPC internetet itt nagyon dícsérik.
2009. szept. 15. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem UPC-m van és nincs vele különösebb gond. 15MB.le 2MB.feltöltés.
2009. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!