Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon sokszor látom az...

Nagyon sokszor látom az interneten, hogy egy cikk végén van egy KATTINTS IDE felszólítás, és"alatta"pedig egy kép. Hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy megtedd! Vírus is lehet benne, megfertőzöd a gépedet! A napokban volt olyan spam a Gmail-ben, ahol fotófeltöltést ajánlottak angolul, trójai faló volt benne. Akárkitől érkezett, töröld!
2009. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó



Nagyon szépen köszönöm a választ,de azért jutott eszembe a kérdés,mert azonkívül,hogy nagyon sokszor látok ilyet az interneten,már jó néhányszor én is kaptam ilyen üzenetet,és nem volt vele semmi baj.Persze,abban tökéletesen igazad van,hogy nagyon kell vigyázni,mert soha nem tudja az ember,hogy mikor,mivel kap vírust.Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a választ.Nos,hogy kell ezt csinálni?

2009. szept. 16. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Gmail és Googlegroups éppen a napokban: új trójai jött be, mindenféle kattintgatás nélkül. És hazavágta a mobilnet USB modemjét. Ma délután a törlésekkel és a stick telepítésével szórakoztam.
2009. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!