Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudom nézni azokat a...

Megtudom nézni azokat a videókat amiket még régebben kedveltem/kedvencnek raktam a csatornámon a YouTube-on?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze lépj be a profilodba és a Tetszik fülnél és a Lejátszási listák-nál mindet megtalálod.

Persze ha időközben nem töröltek valamit, mert akkor a törölt video üzit kapod és tovább ugrik a listád.

2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ezzel én is tisztában vagyok (nem voltam elég egyértelmű).

én arra lenék kíváncsi, hogy amiket még regebben tettem be a "tetszik/kedvenc videók" közé azokat vissza-e tudom nézni valahogyan, mert azt vettem észre ahogy bővűl a lista eltűnik 1-2 videó (és nem azért, mert törölték) most 2 oldalnyi videó van a kedvencek listában, de legalább háromnak kellene lennie annak az oldalnak, mivel elég sok videót raktam be abba a listába.

remélem így már érthetőbb.

2013. márc. 16. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg meg vannak azok is de ebbe már annyira nincs bele látásom, bocsi.

Nekem mind meg vannak a legrégebbi 2007-es vidi.

2013. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!