Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv, SMC ruterem van és az...

Üdv, SMC ruterem van és az ügyben kérdezősködnék hogy az utorrent befolyásolja- e? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ruterrel kapcsolódok a nethez, és ha torrent nélkül netezek akkor nem szokott megszakadni a net vagyis ha meg is szakad akkor a ruter maga újracsatlakozik, de amint torrentezni kezdek a net rövid időn belül elmegy és a ruter nemtud újracastlakozni(vagyis szerintem) csak a ruter reset oldja meg. Valami megoldás mi lehet a gond? vagy a torrent elhasználná a netet ésa ruter nem tudja továbbítani( lehet ez hülyeség)Előre is köszi.

2013. márc. 14. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megoldás: routert a veszélyes hulladék megsemmisítőbe és egy új beszerzése. Javasolt típusok: TP-Link, D-Link, Asus, Cisco. Kerülendő típusok: DS-Link, SMC, Belkin, Netgeat.
2013. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a ruter hibája? az új vásárlása 100%-ba megoldja a problémát?
2013. márc. 14. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:

99% ;-)

De jah, sajnos a silányabb routerek nem szeretik a torrent által okozott megterhelést.

2013. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igaz a kicsike 8 éves kb, sokat pihent a polcon, TP-Link rutert fogok venni szerintem,de jelentkezett 1 olyan problémám hogy ha modemet dugom csak be és torrentel töltök 1 idő után megszakad a net és az újratárcsázásnál a gép regisztrálása a hálozaton pontnál megakad és 702-as hibát feldobja. utánna csak gép reset oldja meg erre ötlet?
2013. márc. 14. 20:43
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Akkor a modem is megérett a cserére. Nekem is volt ilyen gondom, mikor váltottam 8 Megabit -től 15 -ös csomagra. Az ősrégi 4 ledes D-Link DSL-360R -em azonnal elkezdett szakadozni, naponta 20-szor vagy még többször ha torrenteztem. Kicseréltettem a szolgáltatóval. Az is DSL-360R volt, csak épp a legújabb ránc felvarrott fekete T1 -es.

Ami az SMC -t illeti jól mondják előttem. Már fénykorában sem volt valami korrekt márka, mostanában meg már alig próbálkoznak, kevés termékük van a piacon, de a megbízhatóságuk sajnos mit sem változott.

2013. márc. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a modemnek nincs baja 2napja van új PCm és ennél csinálja ezt mert a réginél semmi baja nem volt, lehet a hálokártyával van a gond. Ha más nem lesz megnézem azt ha átpakolom az egészet a régi gépre, mert azon jó volt. De azért 5leteket még meghallgatok szívesen.
2013. márc. 15. 08:08
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
A kábel jó? Mert néhány hálókari sérült kábellel is tud működni, pl a nyolc érből 1-2, attól még működhet. De van amelyik nem. Az új gép asztali gép? Mert egy új hálókari 1000 Ft sincs, nem érdemes miatta sz*pnod.
2013. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:
nekem volt egy SMC routerem. eleinte tökéletes volt, aztán 45 percenként elkezdett szakadozni a net, és utána végleg megment. most egy TP-Link TL-WR340GD van, és tökéletesen működik már vagy 1,5 éve
2013. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha már SMC-t fikázunk, akkor hozzáteszem: nálunk működött, egészen addig amíg nem akartunk WPA2-es titkosítást. Akkor aztán csak a reset segített. Sokáig MAC filterrel használtuk pont ez miatt :S
2013. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most azt csináltam hogy van 1régi gépem amiben szinte csak proci van arra radugtam a rutert és így az egyik gépen teszteltem 1óra torrentezés és nem szakadt meg, az uj pcre majd kaja után megnézem, a hálokártyával gond nincs. a kábelt meg hogy nézzem meg?
2013. márc. 15. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!