Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Nod32 helyett van másik jó...

A Nod32 helyett van másik jó vírusirtó is?

Figyelt kérdés

Az a Bajom a Nod32-vel hogy leterheli a gépemet, belassul a hálózat tőle folyamatosan, tele van mindenféle funkciókkal amik értelmetlenek és csak lefogják az amúgy sem túl erős gépem teljesítményét. Tűzfalra szükségem van mert az alap Windows-ét kikapcsoltam mert valamelyik játéknál a Multiplayer rosszalkodna vele.


Szóval egy kis gépigényű virusirtó kellene tűzfallal együtt. Milyen programokat tudnátok ajánlani ?



2013. márc. 14. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Panda Cloud-ot használom, és a többihez képest, gyakorlatilag észrevétlenül teszi a dolgát. Több vírusvédelmi szoftvert kipróbáltam már, de ebből a szempontból, (gép leterhelése) ez tűnik a legjobbnak.

Tűzfal, csak a Pro verzióban van, de ha be tudod szerezni, akkor egy jó védelmi rendszered lesz.

[link]

2013. márc. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
panda
2013. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


sajnos ,ahogy a fenti listabol kitunik , a Panda nincs a jobbak kozott

2013. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:

Comodo tűzfal:


[link]

2013. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a te NOD-od vásárolt licenszes? Megvetted egy évre? Vagy havonta újságkódot írsz be? Ha egyik sem, akkor ez egy hamis kódos vacak, amelyik semmit sem véd, fogadok, hogy tele a géped trójaival.

A valódi kódos Eset Smart Security6 olyan gépen, ahol összesen 1 GB a memória, tökéletesen fut a háttérben, egyáltalán nem lassít.

Takaríts Ccleanerrel, aztán futtasd el ezt az online scannert:

[link]

2013. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is,ESET 6 nekem is visszább fogja a gépem kissé,eredeti persze nekem...

Trójai meg így úgyis lehet ha illető össze vissza kattog,jár a netten,ha eredeti az ESET ,ha nem,mert nem véd az se meg 100%osan :)

Panda cloud gépterhelés szempontjából jó.És mostani tesztekbe is már szépen tud szerepelni,persze nem a legjobb,de legjobb nincs is..De nem is a legrosszabb.Egyik gépemen régóta használóm,sose volt vele gond,jelez ha vírust észlel! Mellé heti 1x vagy két heti 1x egy malwarebytest lefuttatsz,és remek is.

Tűzfalba ott a Comodo,bár nekem lassította a gépet stb dolgok.. Abba nem igen tudok ajánlani. Zone alarm is van,nekem az még jobban vissza fogta a gépem.Gép függő minden..

2013. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Avira + Malwarebytes. Nekem ez nagyon bejött.
2013. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!