Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: ha valakit megjelöln...

Facebook: ha valakit megjelölnek egy fotón, hogy lehet, hogy az adatlapján nincs ott a fotó?

Figyelt kérdés
Nincs a képei között, se az idővonalán... a képen több ember is meg van jelölve (köztük én is), mindenkinél látszik, csak nála nem, ez miért van?
2013. márc. 10. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy kitörölte magát a megjelölés alól. Nem tudtam megfogalmazni, de szerintem érted amit elakartam mondani.
2013. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De még ott van a képeken a neve, egyértelműen... ha azt törölte volna, akkor nem látnám a nevét se odaírva, nem?

Köszönöm a választ amúgy! De én ezt tényleg nem értem...

2013. márc. 10. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a nevét feketével jelzi akkor tiltott v mittudom én,ha kékkel akkor megvan jelölve!De lehet h nem hagyta jóvá és ezért nem látod az adatlapján
2013. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!