Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vége a Mailboxnak?

Vége a Mailboxnak?

Figyelt kérdés
Feltörték?Vagy mi ez?

2013. márc. 9. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi mi?
2013. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem működik.
2013. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű szerverhiba. Nem kell betojni, rendbe fogják tenni.
2013. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik szolgáltató hibája, Vodafone mobil internettel, Chrome böngészővel működik.
2013. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam most van hiba 3 napja, nem enged be. Egy nagy trágya ez a mailbox, megbízhatatlan sz*r. Hihetetlen, hogy állandóan el kell ezt játszani, hogy valami miatt nem enged be. (egyik böngészővel sem megy, se mobilról, se iPodról) Mindenhova ez az email címem van megadva, de ezek után tuti, hogy lecserélem, mert elegem van ebből, hogy nem elérhető. Vicc az egész. Soha más email címemmel nem fordult ez elő régen, de a mailbox rendszeresen sz*r és persze mindig akkor főleg, ha valami miatt naponta többször kell néznem. Jobb lenne ha tényleg teljesen vége lenne, ennek így nincs értelme.
2013. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a Gmailra, az megbízható.
2013. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem se töltötte be a leveleket, írtam neki, most éppen működik.
2013. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Felhasználóink!

Karbantartási munkák miatt belépési hibákat tapasztalhattok. Ezeket elhárítottuk, megértő türelmetekre számítunk.

A pop3 és imap elérések természetesen a karbantartás ideje alatt is működtek, okostelefonokról, Outlook-ból , Thunderbird-ből és hasonló programokból a levelek elérhetők voltak. A rendszer ismét rendben működik mindenkinél. Ahol problémát láttok, ott frissítsétek a nyitó oldalunkat Ctrl-F5-tel.

A szolgálati közleményhez a blogbejegyzésünkben hozzászólhattok, csak kattintsatok ide: [link]


Az ügyfélszolgálatra írt leveleket - ahogy eddig is - szívesen vesszük, gyorsan megválaszoljuk.

Ahogy kezdtük is, megértő türelmetekre számítunk, az okozott kellemetlenségért pedig ezúton is elnézést kérünk.

Hajrá Mailbox! :)

Üdvözlettel:

Mailbox.hu ügyfélszolgálat

Szíves szolgálatotokban

2013. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!