Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni a...

Berni5 kérdése:

Hogy lehet kikapcsolni a wifin a jelószt mármin t h ne legyen le jelszavazva?

Figyelt kérdés
van otthon wifink tudom a jelszóját de mégse csatlakózik rá a telefon nem tom h ez most azértt van mert nem jó a teló vagy a wifivel van baj? a barátöm telójárol van szó nem andróidos még csak ezen az egy telón pribáltuk a wifit

2013. márc. 9. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A router IP címét (a parancssorba az ipconfig/all parancsot beírva az alapértelmezett átjáró lesz az) böngészőbe írva, az admin jelszó beírása után routertől függően tudod változtatni a WLAN biztonsági beállításait így a jelszót is.
2013. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nálunk a biztonsági szintet kellett levenni ,

a wep2-t ,semmire

és úgy már bírt csatlakozni,

2013. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azgond h én sik hülye vagyok na szoval mit hova kell ezek be írni mert a saját gébpe meg a vezélő pultba sem találtam semmit
2013. márc. 9. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az alapján amit leírtam nem megy akkor inkább keress egy hozzáértőt. A Vezérlőpulthoz és a Sajátgéphez semmi köze a dolognak, a router adminisztrációs felületén keresztül tudod ezt megtenni, de ahhoz tudnod kell a router IP címét és adminisztrációs hitelesítési adatait.
2013. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

síkerült be lépnem és ott csak egy olyan van h wan és az mellet ez van írva: Virtual Circuit és csak ez lehet meg változtatni

:

2013. márc. 9. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen vagy, egy router adminisztrációs felületén nem (csak) ez van.
2013. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ogen mostmár meg találtam a többit is de az h a jelszó hova van le írva vagy h hogy lehet kikapcsolni a jelszot azt nem mert minden angolul van
2013. márc. 9. 17:07
 8/13 A kérdező kommentje:
jah és tudom az atatait tudom az ip cimet csak az a gond h angol
2013. márc. 9. 17:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Wireless LAN/WLAN/Wifi Security néven keresd.
2013. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Berni/Desktop/N%C3%A9vtelen.png idáig el jutotam tovább nem tom
2013. márc. 9. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!