Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan/Hol népszerűsítsem a...

Hogyan/Hol népszerűsítsem a Youtube csatornám?

Figyelt kérdés

Már egy éve csinálom a videom,és nincs sok megtekintésem..szeirntem nem rosszak,de az az érzésem hogy az emberek nem találják meg a videoim.Pedig használok cimkéket,meg a leirásban leirom miről szól stb.

A téma is olyan hogy érdekelné az embereket(elég sokat) csak nem találják meg őket! Mi lehet a baj? Vagy nincs valami népszerűsítő oldal? Vagy facebookon hidessem? Ha ott akkor hogyan?Az ismerőseimnek nem nagyon a témaköre.. :/



2013. márc. 8. 15:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
Akit érdekel nézettégnövelés,feliratkozás,like szerzés nézettség vásárlás irjon privátban! Igazi nézők 100% Garancia!
2013. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem kell túlbonyolítani a cimeket. Próbáld meg úgy hogy pl. "Inuyasha AMV" és a töbit beírod a leírásokhoz. Egyszerű címek, ami akárkinek eszébe jut böngészés közben és félkézzel beírja és rákeres. CSak egy jótanács.
2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Es ha van egy szám amire videót csinálok es valaki a zene miatt kattint rá! Én is olyan vagyok hogy ha van egy videó de nem ismerem vagy nem szeretem az animet,de látomás címben hogy ez egy olyan szám amit imádok,akkor egyértelmű hogy megnézem.

Azért köszi a választ mindnekinek!

2013. júl. 3. 00:48
 14/15 anonim válasza:
Csak animét csinálj!!!!!!! :))) animefan
2013. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
már csak animéket isnálok :) csak néha rakok fel mást
2013. júl. 6. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!