Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik? Nagyon...

Miért nem működik? Nagyon sürgős segítség kellene!

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy wifihálózatról lenne szó!

A szomszédból kapom az internetet, amit egy USB-s "jelfogóval" veszek. Ezt a készüléket (Belkin F6D4050) eddig hibátlanul tudtam használni, teljesen meg voltam vele elégedve. Mikor megvettem egyszerűen feltelepítettem, csatlakoztattam és látta is a hálózatokat, egyből rákattintottam a szomszédéra beírtam a jelszót, és már jött is az internet. Tegnap délután viszont tönkrement a rendszer a gépemen, ezért újra kellett telepítenem, gondoltam most már újítok kicsit "Windows 7"-et rakok rá.

Sikeresen feltelepítettem, és mikor csatlakoztattam a jelfogót, volt is internet. Aztán egy driver telepítése során újra kellett indítanom a gépet, de újra indítás után sajnos úgy jött vissza a gép hogy nem kapok netet erről a hálózatról. ésmost jön a lényeg, mert csak erröl az egy hálózatról nem kapom a netet, azóta két másik hálózatról próbáltam, mind a kettőre csatlakozott és jött is az internet. Mikor meguntam az álítgatást, gondoltam újratelepítem, de így sem működött, ráraktam vissza az xp-t, azzal megint működött.. Most egy Windows 7 ultimate-t telepítettem, de ugyan az van vele mint a "home premiummal", csatlakozni csatlakozik, de netet nem kap. kérdésem az lenne hogy miért van ez és hogyan lehetne megoldani. További kérdéseiteket, és segítőválaszaitokat várom, és előre is köszönöm.


17/F



2013. márc. 8. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
a router beallitasait kellene atnezni
2013. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ahoz nem igen férek hozzá mert a szomszéd a főbérlő és ugy kapjuk tőle a netet... :S
2013. márc. 8. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor nehezebb:

run-ba beirod cmd , majd abba ipconfig/all

megkeresed az aktiv kapcsolatnal az alapertelmezett atjarot: 192.168.x.x vagy hasonlo azt atirod a bongeszobe ha igaz eleg az admin /admin belepesnek es elerted a routert ... a a router webes elerese kodolt ,akkor ez a modszer nem hasznalhato

2013. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) , admin/adminnal beengedett, de most mi a dolgo m? hogyan csináljak netet a gépemre? :)
2013. márc. 8. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:

megnezed ,hogy milyen router es hivsz segitseget!!!!


mert ha elpiszkalod a tobbi felhasznalo morcos lesz

2013. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Linksys márkájú, hogy érted hogy hívok segítséget?:)
2013. márc. 8. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
mivel egyedi beallitasokat lehet csinalni ,valakit le lehet tiltani vagy megvaltoztatni a wifi parametareit....es nem vagyok ott ,hogy lassam mit mutat a linksys...ezert kerj meg valakit ,hogy nezze at a beallitasokat es javitsa a problemat---
2013. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen mindent, nagyon redes vagy hogy szntálrám némi időt. sajnos a legtöbb amit tehettem hogy mentek a zöldek, még 1x kösz! :)
2013. márc. 8. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
szivesen
2013. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!