Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nagy a pingem?

Miért nagy a pingem?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy régebben olyan 20ms körül volt most pedig össze vissza ugrál 80ms és 300ms között. Kerestem programokat amik le foghatják, (pl. uTorrent) de nem segített. Aztán irtottam vírust is avast legújabb verziójával az se segített. Most raktam újra a gépet de még mindig nagy. Na szóval mi lehet a baj?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2013. márc. 6. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy 5 megás netem van és viszonylag jól tölt lefelé kb 480 KB/s-sel
2013. márc. 6. 17:51
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

Tűzfal okozhat magas ping-et.Függ attól is hogy mihez kapcsolódsz éppen. lehet túl nagy a csomagméret (alapból ált. 1500 ami magas érték)!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__38..


Egyéb hálózati optimalizálások is segíthetnek pl csomagüttemező,rendszer számára lefoglalt (20%) visszanyerése stb.

A hálózat részletes beállításaiban segít a TCPOptimizer -nevü kis program.

[link]



Ha sok baj van a nettel érdemes alapra állítani:

Complete Internet Repair

2013. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Azt elfelejtettem mondani, hogy a pinget úgy kell mérni, hogy a böngészőn kívül nem fut más hálózatot terhelő program, mert egyértelmüen a sok egyidejü kapcsolat rontja a ping-et.Más - más böngésző is külön pinget eredményez, sőt függ a java -tól is, hogy az alkalmazásban engedélyezett-e.


Teljes hálózat teszt:

[link]

Pingteszt:

[link]


Ha torrentezel ezt olvasd át (szó van a net sebességről is):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2013. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szintén 5 megás netem van. A ping jelenleg 19ms (5,26Mbps fel, 0,53Mbps le) és ha torrentet töltök le jó esetben (ha vannak seederek) 620kB-val is jön.
2013. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21%
Csúnya dolog társaságban pingani. Ejnye bejnye
2017. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sasamasa03 válasza:
DDos :/ Valószínűleg,de nem biztos
2017. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!