Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetem van, és...

Mobilinternetem van, és létezik-e olyan program ami mögül internetezve a letöltéseket nem letöltésnek érzékeli? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyan mobilinternetem van aminek van egy bizonyos GB adatkorláta napközben (8-24ig) és ha azt elérem, akkor csökkentett sebességgel tudok letölteni, de a böngészés az maga adatkorlát nélküli. (tehát ha csak simán böngészgetek akkor hasít) viszont találtam egy olyan mp3 letöltő oldalt ahonnan pikk pakk lekapja a zenéket, és arra gondoltam hogy az oldalba van programozva olyan hogy az ottani letöltéseket ne letöltésnek érzékelje a szolgáltatóm. létezik ilyen egyáltalán?

2013. márc. 6. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen program.

Milyen csomagod van?

Az h korlátlan a böngészés az teljesen összhangban van azzal, hogy csökkenti a sebességet. Csökkentés után is böngészhetsz, csak lassabban.

2013. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hipernetem van, amihez tartozik egy olyan csomag hogy korlátlan böngészés, tehát a lassítás után pl a facebookon nem érzékelhető változás, de a youtube-on igen. Neteztem már lassított nettel, és sokkal több idő a betöltése mindennek, tehát valhol a szolgáltató megkülönbözteti a letöltést a böngészéstől.
2013. márc. 6. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem különböztet meg semmit, a böngészés is letöltés. Méri a naponta felhasznált adatforgalmadat, ha ez elér egy bizonyos szintet, akkor csökkenti a sebességed.
2013. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondom hogy megkülönböztet, ugyanis van egy olyan opció választva a csomagomhoz hogy korlátlan böngészés, azt nem lassítják be egyáltalán. neteztem már olyan neten ahol be van lassítva és a böngészés is nagyon lassú volt. de most a böngészésem gyors, a letöltés lassú.
2013. márc. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!