Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyáron augusztusban (2012)...

Nyáron augusztusban (2012) előfizettem a Telenor Hipernet 21-re. Azóta alig 1x-2x fogyott el az adatkeretem, ami 10GB/hónap. Mostanában pár nap alatt elfogy. Miért?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, megkaptam február 18.-án újra az elhasználható 10GB keretemet, és február 20.-án elfogyott, pedig nem töltögettem, csak facebookoztam, 1-2 youtube videó naponta(azok is 360p minőségbe) Amióta új év van folyamatosan rohamosan elfogy a keretem, pedig csak játékra szeretném használni. Eddig tökéletes volt, egész hónapban tudtam Battlefield 3-mazni nyugodtan, most meg lekorlátozzák, és játszhatatlan... Mi történt? Nem lehetne valahogy megoldani, hogy nappal használjam az éjszakai 100GB keretemet? Nagyon felidegesít. Most semmit nem tudok csinálni, le korlátozták, és se videót, se semmit nem tudok nézni.

2013. márc. 5. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi innen mit tudunk csinálni?

Menj be a Telenorba és kérdezd meg nem-e változott a szerződésed, vagy hogy mikor és mi használta el az adatkorlátodat.

2013. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepíts fel a gépedre adatforgalom számláló programot és amikor lekorlátozzák a netet nézd meg hogy mit mutat. Ha nem érted el a 10 gigát panaszkodj nekik hogy miért korlátozták le.
2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Van már adatszámlálóm, és hozzá tenném 2 éves szerződést nyitottam, ezért kaptam éjszakai +100GB-ot, és korlátlan böngészést/email-ezést, amire elvileg nem számol adatforgalmat. Az utóbbi számít valamit?

Nem tudom miért van ez, megjön az elszámolás, megkapom az adatforgalmat, és 2-3 napig netezhetek vele aztán kész. Ismerős, aki nem lakik innen messze, ugyan ezzel a csomaggal semmi problémája nincs. Neki kitart a 10GB 1 hónapig, és neki jóval gyorsabb a kapcsolata is. Ő iskolába is magával hurcolja, és ott is netezik(bár ott csak a telefonnal) és meg se kottyan... :/

Hihetetlen, többet nem megyek bele ilyen hülyeségbe. Hipernet... Lehet tényleg be kellene nézni, mert ez nem normális.

2013. márc. 5. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már külön felárat kell fizetni azért hogy igénybe vehesd a korlátlan böngészést és az éjszakai 100 GB-ot: [link]
2013. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!