Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom nézni valahogy,...

Meg tudom nézni valahogy, hogy milyen weblapokat néztek az én wifimen keresztül?

Figyelt kérdés

Nincs lekódolva a wifim, szabadon használható.

Én meg tudom nézni valahogy számítógépen, hogy mondjuk aki mobilról netezett az én wifim segítségével, az milyen honlapokat nézett meg?

Nem akarom lekódolni, pusztán az elvre vagyok kíváncsi, hogy lehetséges-e a dolog.


2013. márc. 4. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a router logjaban lehet nezelodni ,

de szerintem nem

2013. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A router ilyesmit nem rögzít.

Ha nem közvetlenül a netre kötöd a routert, hanem beiktatsz egy PC-t is a router és a modem (netkábel) közé, akkor a PC-vel lehet rögzíteni a pontos forgalmat. Értsd: titkosítatlan jelszavak, oldalak, levelek tartalma. Minden, ami a router és az eszköz között megfordul.

2013. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy van, hogy jön az utp kábel a modembe először. Majd ez össze van kötve egy routerrel, és a routerből megy a számítógépbe. Ez van nálam, egy másik gép is a routeremből nyeri a netet, de ez lényegtelen.

Ebben az esetben meg tudom nézni, hogy mit nézett az, aki mobilról csatlakozott a wifimhez?

2013. márc. 4. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!