Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on szinte minden hónapba...

Ncore-on szinte minden hónapban túl lépem a hit'n'run-t. Ha sokszor előfordul törölnek?

Figyelt kérdés
ritkán vagyok netközelben, akkor leszedek pár filmet, programot.. aztán nemtudom visszatölteni.. nemszeretném ha törölnének..

2013. márc. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Törölni fognak, nem tudod sokáig ezt csinálni. Ott a szabályzat ami leírja részletesen hogy mit kell csinálni, nézd meg.


Több hónap után azért leeshetett volna, hogy ha nem tudsz visszaosztani akkor ne tölts le, mert inkább ne használd a fiókot mint hogy kitiltsanak onnan.

2013. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem törölnek.
2013. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első válaszolónak köszönöm.
2013. márc. 2. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
15/1-es tonline netem van. az egy egészes arányig való visszatöltés ki van zárva nálam, hiszen hetekig kéne futtatnom egy sima 1.4 gigás filmet mondjuk érte. Ellenben ott a másik opció. Futtasd a torrentet 48 óráig, tök mindegy mennyi feltöltéssel. Szerintem ez belefér, próbáld meg lekorlátozni a sávszélt és simán bennhagyni minden nap x órára a utorrentet, nekem havi 30-40 torrent sem okoz gondot így
2013. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!