Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Docs-al tudok Power...

Google Docs-al tudok Power Point formátumú bemutatókat készíteni?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen microsoft office-om , és a google docs talán megoldhatja ezt a problémát , ha tudok vele olyan bemutatókat csinálni amiket a power point is meg tud jeleníteni, úgy hogy nem esik szét rajta minden

2013. márc. 1. 23:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az ESET és a windows defender szerint sincs semmi kártevő a gépen. Nem ez a baj
2013. márc. 4. 14:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Videókártya és drivere jó?
2013. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Biztosan. De ez az office-os dolog a régi gépemen se volt jó
2013. márc. 5. 22:16
 14/15 Drone007 ***** válasza:

Akkor lehet, hogy eleve a dokumentumban van a hiba.

Sok olyan word doksit láttam már amitől égnek állt a hajam, pedig hivatásos titkás/titkárnő készítette, mégis tabulátor vagy középreigazítás helyett csak a space-t nyomta mint bolond a csengőt, képet úgy ágyazott be, hogy rossz volt ránézni stb...

Nem feltételezem, hogy te is elkövetnél ilyen hibákat, de lehet hogy nálad eleve rosszak a formai elemek a dokumentumodban, és ezért "esik szét".

Azt javaslom eleve a Google Drive prezentációban próbáld elkészíteni a doksikat, vagy importálás után nézd át, és javítsd a hibákat. Erre jobb módszer nincsen.

Sajnos a mikrofos annyira védi a vacak formátumát (docx, xlsx, ppsx...), hogy még mindig lehetnek benne olyan szerkezeti elemek, amelyeket sem az openoffice (libofice), sem a google nem tud értelmezni.

2013. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nekem igazából csak a power point kell. Amúgy szerintem elég nagy szánalom ez a m. Office. Érdekes hogy a google drive meg a libreoffice gond nélkül jeleníti meg a m. Office-os dokumentumokat.
2013. márc. 7. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!