Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám felrakni a videót...

Hogy tudnám felrakni a videót youtube-ra?

Figyelt kérdés
kétszer-háromszor felraktam és nem a világnak mutatja csak magamnak. és kaptam e-mailt is, hogy másoltam valakitől. ez nem igaz! nagyon sok videót csináltam, amiket valójában én csináltam. hogy tudnám csinálni? válaszoltam rá de erre csak azt irt, hogy ez automatikus levél és nem is tud válaszolni. esetleg tudna valaki segiteni? youtube e-mail cime valaki tud?
2013. márc. 1. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt alatta zene? Te csináltad?
2013. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen de nem zene hanem videó de tényleg én csináltam, és mégis letilt nem értem
2013. márc. 2. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a háttérzene után nem fizettél jogdíjat, akkor jogtalanul használtad fel. Azért pedig letiltás jár.
2013. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi? fizetni kell? ez hülyeség
2013. márc. 3. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyasmit használsz fel, ami a nem a te jogtulajdonod, akkor engedélyt kell kérni a felhasználásért. Az engedélyért általában kemény pénzeket kell fizetni.
2013. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, így van sajna
2013. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de van olyan sok videó amit én csináltam mégis nem engednek
2013. máj. 24. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Videó = kép + hanganyag. Ha már egyiknek nem te vagy a jogtulajdonosa, akkor letörölhetik.
2013. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!