Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifikamerával hogyan tudok...

Wifikamerával hogyan tudok videofelvételt készíteni így hogy nincs az eszközben SD bemenet?

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg az APEXIS APM-J011-WS IP kamerám amit sikerült feltelepíteni, forgatni is tudom számító gépről ahogy kell, de videófelvételt nem tudom hogyan kell vele csinálni vagy egyáltalán hol tárolja a felvételeket. Egy internetes felületen lehetnek?
2013. márc. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
szoftveres résznél a record menübe tudod beállítani sajnos azt nem tudom megmondani hogy állandóan vesz e vagy csak mozgásra vagy csak időközönként
2013. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És amit felvett azt hol tárolja? Nem baj ha csak mozgásra vesz fel de tudjam épp mikor vesz és mikor van kikapcsolva a recording
2013. márc. 1. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:

csak tippem van

a saját mappájában vagy a dokumentumokba

2013. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos se a dukumentumokban nem hozott létre új mappát sem a saját mappájában a Program filesben :/ ismersz olyan weboldalt vagy fórumot ahol direkt ilyenekkel foglalkoznak és többet tudnak az IPkamerákról?
2013. márc. 1. 14:05
 5/9 A kérdező kommentje:

Újraindítás után már látom dokumentumokban a felvételeket!

Most olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom azt beállítani hogy mozgásra csináljon felvétel?

2013. márc. 1. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

A leírásában benne kell hogy legyen általában egy "szem"

ikonnal szokták jelezni van ilyen a progiba?

2013. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem találtam "szem" szímbolumot sem a leírásban sem a programban. Más ötlet?
2013. márc. 1. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
proginak van neve és száma?
2013. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Külön neve nincsen csak annyi hogy "IP Camera Tool" egy asztali parancsikonként
2013. márc. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!