Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltüntetni minden...

Hogy lehet eltüntetni minden nyomát a meglátogatott oldalaknak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Eszközök->Internetbeállítások->Cookik és Fájlok törlése, de asszem ez nem elég...
2009. szept. 11. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne Internet Explorert használj, és akkor megoldható. IE-vel egy kicsit munkás (egy csomó ideiglenes file-t nem hajlandó törölni, így azokat kézzel kell törölgetni a legkülönbözőbb helyekről)


(Más okból sem jó az IE. Nem értem, miért használja még egyáltalán bárki az IE-t)


A szolgáltatónál persze örökre nyoma marad, hogy ott voltál, és az nem törölhető.

2009. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eszközök/Internetbeállítások, Böngészési előzmények törlése. Ezzel ki tudsz mindent törölni. Annyi, hogy ne legyen semmilyen oldal nyitva amikor ezt csinálod (about: blank legyen pl), mert az éppen nyitott fájlokat nem fogja tudni törölni. Mint ahogy más böngésző sem törli. Apropó Firefox istenítői: FF-ben hogyan lehet azokat a beírt címeket törölni, amik a címsor lenyitására jönnek elő? Sehogy? IE-ben lehet ezt is...
2009. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy FF istenítő: úgy kell beállítani. Ez is megoldható ha nem tudnád.
2009. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt akartam hallani. Látod én nem értek a FF-hoz és sz.rnak tartom. Te nem értesz az IE-hez és sz.rnak tartod. Attól még mindkettő jó program, csak tudni kell használni :)
2009. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már talán minden böngészőben van lehetőség "privát böngészésre", ilyenkor nem is tárol el semmit.
2009. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Firefox istenítői: FF-ben hogyan lehet azokat a beírt címeket törölni, amik a címsor lenyitására jönnek elő? Sehogy? IE-ben lehet ezt is..."


A Firefox még mindig jobb, mint az IE, de nem istenítem, mert hihetetlenül csigalassú és kényelmetlen. De pl. Operában mindennek a törlése egy mozdulat, és tényleg mindent töröl. Ha IE-d van, akkor ha jobban megnézed, egy csomó mindent otthagy a gépeden, egyszerű programozási hibák miatt.

2009. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem lassabb az IE. Sem a FF-től sem Operától. Lynxtől esetleg ;)

És egyvalamit mondj amit otthagy... Ha bekapcsolsz mindent, hogy tötöljön, akkor törli. Tényleg törli. Amit ő szedett le... De amit a rá épülő, párhuzamosan használt böngészők (pl Maxthon), azokat értelemszerűen nem. Legalábbis nálam törli. Ezekszerint nekem valami programozási hiba nélküli verzió van (IE8), mert működik és azt csinálja amit mondok neki. Persze user failure mindig volt és lesz is. Ráadásul sokkal inkább platformfüggetlen mint a javascript :D Mint a mellékelt ábra mutatja...

Persze valószinűleg jópénzért fizetett programozók sokkal hülyébbek mint a ráérős otthon tengődők. És jobban is megértik, hogy mit akartak egy-egy kódrészlettel.

2009. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ha kifejtettétek egymásnak, hogy sz*r az IE, meg az FF akkor váltsatok Google Chromera... két kattintás törölni az összes előzményt :P
2009. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!