Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home NetMánia XL és NetMánia...

T-Home NetMánia XL és NetMánia XXL internet csomagok a valóságban! Mekkora letöltési és feltöltési sebességgel működnek?

Figyelt kérdés

A T szolgáltatókkal az ADSL idejében véget ért a kapcsolatom és most újra internet szolgáltatót keresek Győrben. Anno a T arról volt híres, hogy létrehozott 8 Mbit/s sebességű internet csomagot, ami a valóságban az 5 Mbit/s sebességet sem érte el. Garantáltnak meghatároztak 450 Kbit/s sebességet, így nem lehetett reklamálni.


NetMánia XL


Letöltés: kínált: 50 Mbit/s, garantált: 15 Mbit/s

Feltöltés: kínált: 5 Mbit/s, garantált 1 Mbit/s


NetMánia XXL


Letöltés: kínált: 120 Mbit/s, garantált: 15 Mbit/s

Feltöltés: kínált: 10 Mbit/s, garantált 2 Mbit/s


A problémám ott van, hogy havi 8.000, vagy 10.000 Ft-ot nem vagyok hajlandó kiadni egy 15 Mbit/s sebességű internetért. Olyan emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek volt, vagy van ilyen csomagja. Tudom, hogy mi a kínált és a garantált sebesség, viszont engem a valóság érdekel és nem a papírforma. Előre is nagyon köszönöm a segítséget.



2013. febr. 27. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hacsak nem találsz olyan embert aki veled lakik egy utcában (nem is írtál utcát) akkor nem hagyatkozhatsz mások állítására. A netsebesség akár utcánként is eltérő lehet, a fogyasztók "sűrűségének" és aktiváltságának arányaiban.
2013. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha felnézel a T-Home Prohardveres fórumára láthatod hogy sok embernek van problémája a 120 Mbites csomaggal mert a T-Home hálózata nincs olyan jó állapotban hogy egy vasárnap este amikor mindenki a gép előtt ül hiba nélkül menjen a 120 Mbites net. Ráadásul a T-Home-nak ugye a tévéje is ugyan arról a kábelról megy amiről a net így még az is rendesen terheli.
2013. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De ha van nálatok kiépítve FTTH hálózatuk akkor gond nélkül fog menni a 120 Mbites net de mivel 10 Mbitet írtál feltöltési sebességnek feltételezem hogy kábelnetről van szó.
2013. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A címemre az Optinet és a Kábelnet is elérhető mindkét csomagnál.
2013. febr. 27. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az optinetet válaszd. Azzal menni fog a 120 Mbites net.
2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem 50 mbit/s van kábelneten, és 52-vel jön.
2013. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!