Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy időkorlátos...

Hogyan lehet egy időkorlátos programról leszedni az időkorlátot? Sűrgős

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt használom, nekem bejött. [link]
2009. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán vedd meg! vagy erre még nem gondoltál?
2009. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki teheti meg hogy ilyen olyan progit meg vegyen.És ha van már serialok miegymás akkor ki lehet használni természetesen.


Nem szeretem az ilyet.....-.-"

2009. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg is venném, de ez a dombornyomatos bankkártyás elektornikus fizetés marrhára bűzlik nekem. Most csak azért,mert egy programot veszek nyissak egy egész bankszámlát, amit aztán fél évig se használok, és a bank meg csak szedi le a kártyafenntartási költségeket a nagy büdös semmire, volt már ilyen, meg is lett szüntettve, mire rájöttem,hogy mennyi mocsokságot akasztott pénzügyileg a bank a nyakamre. Ha volna SMS fizetési módszer mindenhez, az volna a leggyorsabb, legjobb, de mindenütt ezt az átok paypal fost tolják. Akkor meg mit akarnak.
2011. dec. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!