Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy iskola wifi kapcsolatáh...

Ha egy iskola wifi kapcsolatához kapcsolódom, hogy tuják beazonosítani hogy én ki vagyok és hol tartózkodom? Win 8 alatt hogy lehet átírni a MAC address címemet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy illegális tevékenységeket végzek interneten.

Egy kínai wifi adaptert hogy azonosítsák be hogy ki vásárolta? Ha nem lépek fel olyan oldalra ami hozzám köthető, akkor ki tudják deríteni ki vagyok?

Amikor megvásárolom a laptopot a kereskedő sem nézi meg a benne levő wifi adapter mac address címét.



2013. febr. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egy iskolában már ennyire mindennapos lenne, hogy laptoppal mászkálnak a tanulók? Ha nem, akkor elég könnyű kiszűrni, hogy ki netezik. Pontosan az a gyerek, aki előtt a laptop van.
2013. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem iskolából netezek , tudod fogni a hálózatát.
2013. febr. 23. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

MAC címet látnak, illetve "gépnevet" is.

De ezek kézzel szépen átírhatóak, hogy miként ahhoz majd a Google ad tovább segítséget, ha szépen kéred.

2013. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kézzel és több programmal is átírni de nem engedi. Mit tudnak kezdeni vele ha látják?
2013. febr. 24. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!