Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FB-on miért nem enged jegyzetet?

FB-on miért nem enged jegyzetet?

Figyelt kérdés

Megírom, de se "közzétenni", se piszkozatként elmenteni nem engedi.

"Invalid Privacy Setting

The privacy setting you selected is invalid or no longer supported. In order to update the note, you have to update the privacy setting."

Én ezt nem értem. Mármint hogy nincs olyan beállítás amivel letilthattam volna azt hogy jegyzetet írjak...


Esetleg még arra gondoltam, hogy kiírta hogy nincs rendben az email címem. Rányomtam, oké, küldjön ki egy emailt, amire majd rákell kattintani, és megerősíti a fiókom. De azóta se kaptam emailt...



2013. febr. 22. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Email-os rész címtől is függ, na meg hogy melyik mappában keresed(piszkozat).

Biztos van egy olyan beállítás ahol nyilvános dolgokat tiltottál le, vagy felülvizsgálod az idővonalad.

2013. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!