Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nCoreról már nem szeretnék...

Petizacc kérdése:

Ha nCoreról már nem szeretnék valamit letölteni, mert meggondoltam magam akkor, hogyan állítsam le a letöltést?

Figyelt kérdés
Mármint ha csak simán lestoppolom, akkor seedelnem sem kell? Nem rúgnak ki az oldalról azért, mert nem szedtem le teljesen a fájlt? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 22. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlen hit'n run lesz belőle, akkor sem dobnak ki 1db-ért. Sűrűn azért ne csinálj ilyet. Ha eléggé a letöltés elején (pár %-nál) állítod le, akkor nem lesz gond.
2013. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki fognak rúgni
2013. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért miért tiltanának mert lestoppoltad a torrentet és nem töltöd le?
2013. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom, ezért kérdeztem.
2013. febr. 23. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Oldal szabályzata szerinted minek van? Talán hogy elolvasd
2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyád oktasd, ki hülye köcsög... Elnézést, hogy mertem kérdezni egy olyan oldalon aminek ez a rendeltetése!
2013. márc. 5. 16:49
 7/8 anonim válasza:
Nem fognak kirúgni. Én is csinálok már ilyeneket évek óta, nagy ncoros vagyok, volt hogy 40%nál töröltem a torrentet. Semmi nem lett belőle. Bár tény, hogy nagyon jó arányom van.
2013. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2013. márc. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!