Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypalt lehet használni...

Paypalt lehet használni kreditkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken regisztráltam paypalra, rögtön engedett is vásárolni a bankszámlám adatainak a megadásával. Csodálkoztam is, hogy milyen gyorsan megy. Másnap megint szerettem volna vonatjegyet vásárolni, de amikor a vasúttársaság oldaláról továbbirányított a paypalra, akkor azt írta ki, hogy rendeljek hozzá egy kreditkártyát az oldalamhoz, és addig nem enged továbblépni, amíg nem adom meg az adatokat. Kreditkártyám viszont nincs. Elég sürgős lenne a vonatjegy lefoglalása, mit tudok tenni?
2013. febr. 19. 17:44
 1/1 Komplikato ***** válasza:

A kreditkártya igazolná, hogy valós személy vagy. Ennek tesztelésére le szoktak vonni 1 dollárt, majd később vissza utalják rá. Legalább virtuális kártyát kérned illenék a bankodtól, elvileg azzal is megy. És miként lehet, hogy 2013-ban se credit, se debit kártyád nincs???


Létrehozott PayPal egyenleget fel lehet tölteni pl. átutalással és egyéb módokon, de ez ettől független kérdés.

2013. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!