Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik, hogy a szolgáltató...

Létezik, hogy a szolgáltató letilt egy konkrét oldalt vagy drasztikusan lassítja?

Figyelt kérdés
A problémám kifejtve a következő: Szünetben nem voltam itthon, de öcsém napi több száz videót is képes nézni egy hét alatt 2 sms jött a szolgáltatómtól, hogy lassítják a netemet. A probléma csak az, hogy nem lassult legalább is a speedtestet elvégezve nem. De, ha a youtube-on videót nyitnék nem akarja megnyitni, nem tölti be, nem játssza le. Ellenben minden más videó megosztó oldalon megtudok nézni bármit. (gondolok itt az indavideóra, putlockerre ...stb...1,5 órás film 15 perc alatt betölt) De a youtube-on nem. Ma nem tudtam letöltéseket se indítani, torrenten megnéztem 3kb/s-al jött rendes seed mellett is bármi...de mellette ha filmet indítottam ugyan olyan gyorsan nézhettem. (HD filmmel is tesztelve) Létezik, hogy a szolgáltató a letöltéseimet korlátozza illetve, hogy a youtube-ot tiltja?

2013. febr. 19. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát itt valami más lehet a dologban...

Ezt nem teheti meg normál esetben. Hacsak a szerződésben nincs leírva, hogy nem lehet nézni ezeket.Ezek a dolgok inkább kollégiumi hálózatban fordulhat elő. Közvetlen direkt elérésnél nem.

Utóbbinál ajánlok egy proxy szerver használatát vagy pedig a tor böngészőmodullt, amivel lehet tudsz majd nézni youtube-ot is. Ha nem engedi, akkor keress egy titkosított vpn kapcsolatot és lőn youtube meg torrent.

2013. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
Lehet, főleg mobilnetnél, de ez benne szokott lenni a szerződésben apró betűkkel.
2013. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, hogy megtették...mobilnetem van amúgy.
2013. febr. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!