Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MIért szakad meg állandóan a...

MIért szakad meg állandóan a kapcsolat? (WiFi)

Figyelt kérdés
Csak akkor szakad meg a kapcsolat, amikor torrentezek és letöltök (feltöltésnél nem...) Az edimax routerünk kb 5 méterre van a gépemtől egy fal közöttük WiFi: Tp-link tl-wn722n. ha nem megy a torrent semmi gáz nincs. 2 HD videót is simán betölt egyszerre (10 megás a netünk) a router nem olyan rég lett átállítva, mert le volt korlátozva a letöltési sebesség, most a max-ra van állítva, ami 54 mbps de ugye nekünk csak 10 van... nos amikor torrent megy és nincs lekorlátozva a letöltési sebesség, akkor kb 2 percenként megszakad a jel és a routeren sem ég a wireless visszajelzője... és semelyik másik eszköz sem fog jelet a routertől. Ha valaki tudna nekem (érthető nyelven ) tanácsot adni, azt nagyon megköszönném :)

2013. febr. 18. 21:09
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Nem minden router bírja a torrentezést a sik bejövő kapcsolat miatt, főleg amik már elavult belvilággal rendelkeznek. Az Edimax -ra, meg már rég ráférne egy kis vérfrissítés. Csökkentsd a fel és letöltési szálak számát a torrent kliensedben, frissíts firmware -t a routeren, ha nem válik be kénytelen leszel egy korszerűbb routert venni.
2013. febr. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Fontolgattam a router-vételt, de gondoltam előbb megkérdezem, mielőtt kiadok érte 15 ezret! :)
2013. febr. 19. 10:11
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Nem feltétlenül kell ilyen drága router, persze lebeszélni sem akarlak róla, hiszen akkor később sem érnek majd meglepetések, ha mondjuk nagyobb csomagra váltasz vagy többet akarsz a routeredtől, mint mezei elosztó.
2013. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pár napja kiszedtem a routert és csak a modemről hoztam el a kábelt a gépbe, és egyáltalán nem volt internet. Lehet, hogy a modem a rossz, vagy csak elrontottam valamit ás azért nem jó?
2013. márc. 24. 12:07
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Modem típusa? Melyik szolgáltatónál vagy?
2013. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huawei SmartAX Mt 800u-T és T-home. köszi szépen a segítséget! :)
2013. márc. 24. 20:34
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Hát a modem is elég sz*r fajta, szerezz egy fekete D-Link DSL-360R T1 -et és próbáld ki azzal.
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!