Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az, hogy 30 napra...

Roykaroly kérdése:

Miért lehet az, hogy 30 napra blokkolták a "Facebook-om"? Még be se léphetek. Angolul nem tudok. Nem osztottam meg semmi olyat.

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bemásolod az üzenetet (nyilván kiír valamit), legalább más el tudná olvasni és válaszolni rá. Így egy információ nélküli kérdésre csak információ nélküli vagy semmilyen válasz nem adható.
2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 nap blokkoláshoz ennyi elég: pl. ha bejelöltél egy olyan személyt, aki visszajelzett az üzemeltetőknek (talán kibaxásból), hogy Ő nem ismer téged.
2013. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért baxtak ki velem, mert bejelültem vkit, aki mág általánosba volt az osztálytársam, az meg kicseszettt velem. De sikerült megoldani, webfordítóval lefordítottam a szöveget, egy pár kérdésre kellett válaszolni.
2013. febr. 19. 06:46
 4/4 anonim válasza:

Melyik E-mail címre írtál ezügyben? Nagyon fontos lenne nekem is!


Talán a phish@fb.com-ra vagy más E-mail címre?

2013. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!