Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebook?

Miért csinálja ezt a facebook?

Figyelt kérdés

Van két ember, akit nem találok a keresőben. Az egyiket már régóta nem találom, kb 1-1,5 hónapja. Előtte minden gond nélkül bedobta a kereső legkésőbb, mikor beírtam a vezetéknevét vagy a keresztnevét. De ma vettem észre, hogy egy másik embert sem találok, hiába írom be akár az egész nevét. (Pár napja még itt sem volt gond.) Néztem képeket, ahol biztos, hogy meg van jelölve, és sehol nem mutatta a nevét. (Nem csak egy két képet néztem!) Néztem a csoportban a tagok közt ahol ő is bennvan, de látom a nevét és hogy mikor került be a csoportba, de nem látszik a profilképe, nem tudok a nevére kattintani, mer nem link, csak olyan lesz az egér, mint amikor szöveg közé mész vele a word-ben. (Bocs a megfogalmazásért!)

Lehet, hogy letiltottak? Az elsővel életemben nem beszéltem, csak egy iskolába járunk, a másodikkal minden nap találkozok, köszönök neki, visszaköszön, vele is alig beszélek, de azért mégis többet, mint az elsővel. Mivel alig beszélek velük, nem igazán volt alkalmam összeveszni velük. A másodikkal még viszonylag jó ismerős/baráti kapcsolatom is van, ezért nem érteném, miért tiltott volna le.

Most akkor ez miért van???



2013. febr. 15. 19:44
 1/2 Hatlábú Farkas ***** válasza:

nem gyengén KI LETTÉL TILTVA !!!

csinálj egy másik (kamu) FB regisztrációt, és azzal meg fogod találni.

2013. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ma néztem és már megtalálom az egyiket. A másikat még nem kerestem.
2013. febr. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!