Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül rákattintottam...

Véletlenül rákattintottam valakinél a követés feliratra és azt gondolom, hogy ezt ő látja. Amikor ismét ráálltam a fényképre, azt mutatta, hogy 7 követés . Az én lennék? És ő látja ezt? Hogy lehet a követést visszavonni?

Figyelt kérdés
A legfontosabb,hogy hogyan szüntethetem meg a követést !?

2013. febr. 14. 23:10
 1/5 anonim válasza:
nem csak azt latja hogy te is koveted te= 1 kovetes telefonon utenofal aljan "megsem kovetem" androidosfbn nemtom .. gepen meg az ismerosnek jeloles melett vannak nemtommik .. de már ott is megtalaltam ha lenyitod azokat es elolvasod akkor tuti megtalalod.! bocsi hogy kicsit ertelmetlen ... ha nemsikerult irj uzit es normalisan elmondom (:
2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem telefonon,hanem laptop-on van facebook. Nem jelöltem meg ismerősnek az illetót ,és követni sem akarom. Főleg azt nem akarom,hogy ő azt higgye,hogy követem,pedig nem is követem. A rákattintás véletlen volt ,de nem tudom megszüntetni. Értelmes- érthető - válaszát előre köszönöm.
2013. febr. 20. 08:31
 3/5 anonim válasza:
54%
Írok nekik egy emailt. Hát ha... DE VALAKI SEGÍTSEN KÉREM. NEM TUDOK ANGOLUL. EZT SZERETNÉM NEKIK ÍRNI ANGOLUL: "Helló! Véletlenül rossz dátumot adtam meg. Félre nyomtam. 1995 április 27-én születtem. Kérem állítsák be nekem a jót! Kérem! Köszönöm!".. VALAKI LEÍRNÁ NEKEM EZT HELYESEN ANGOLUL? Köszönöm. És várom még a válaszokat,hogy mennyi időt kell várni. Nagyon megköszönném,ha valaki megtudná mondani.. KÖSZÖNÖM!
2013. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DamonSalvatore válasza:

A tisztelt kérdezőnek szeretnék válaszolni, remélem nem túl késő :D

Én is így jártam, aztán meglett a megoldás: az adott illető adatlapján a megjelölés ismerősként felirat mellett található egy olyan ikon hogy "követed" és mellette egy pipa. Arra menj rá, amíg legördül egy szövegdoboz, aminek az alján megtalálod hogy "mégsem követem", erre kattints rá és kész is vagy. Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy tudok leiratkozni, ha már nincs a lapján követési lehetőség és gondolom ezért az arról való leiratkozás sem jelenik meg? Saját beállításaim között ezt meg tudom tenni? (Ismerősök - Követéseknél biztos nem)
2013. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!