Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit okostelefont adtak el...

Mennyit okostelefont adtak el tavaly?

Figyelt kérdés
Kellene egy olyan oldal, ahol chart-ba van szedve, hogy Samu, Apple, meg a többi cég mennyit értékesített. Ja és 2011, 2010 is érdekelne.

2013. febr. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez csak a google eladásai... Nekem külön gyártók kellenének.
2013. febr. 14. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Google? Mindkét táblázatban ott vannak:

Android (Google), Blackberry (RIM), IPhone (Apple) Linux, Palm/WebOS (Palm/HP), Symbian (Nokia), Asha Full Touch (Nokia), Windows Mobile/Phone (Microsoft), Bada (Samsung), Other


Miután az okostelefont a rajta lévő szoftver határozza meg, az alapján mérik fel az eladást is.


De ha megnézted volna jobban a linkelt oldalt, ott van a cikkben a "by manufactorer"-statisztika is 2010 Q2-től.

[link]

2013. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De látom még mindig nem érted... Olyan kellene (már nem mert találtam én) hogy a Samsung, HTC, Sony, Apple stb. hány db telefont adtak el. Az android csak egy Operációs rendszer, nekem nem az kellett volna hogy hogyan oszlik meg az operációs rendszerek eladása (amit te írtál) hanem az amit a kérdésemben is feltettem, és az előbbiekben is taglaltam. Pl ilyen: [link]
2013. febr. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!