Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez? Hogy állítsam be, hogy...

Mi ez? Hogy állítsam be, hogy megnyissa? :"A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni. "

Figyelt kérdés

"Az oldal nem megfelelően van átirányítva


A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.

Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."


Igen,tudom,hogy van itt már hasonló kérdés.

Végig is böngésztem őket,meg is csináltam,amit ott javasolnak,de nem akarja megnyitni az oldalt,így sem.Akkor most mi a f*sz? van?A ráadás még az,hogy ugye a válaszokban azt javasolták,hogy állítsuk a beállítások/adatvédelem menüpontnál be,hogy "egyéni beállításokat használjon".Eddig én nem így használtam,most pedig azt sem tudom visszaállítani.


Örülnék,ha valaki tudna segíteni,előre is köszönöm!


2013. febr. 14. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sütit próbálj törölni, vagy újra minden adatot lekérni a CTRL+F5 kombinációval. Lehet hogy olyan érvénytelen mentett adatból próbálja a böngésző megnyitni az oldalt ami már nem létezik, ezért leáll. Az újrakéréssel a régi adatokat eldobja és az aktuálisat tölti be/le.
2013. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam mindkettőt,de ugyanaz :( mi lehet a baj?

Esetleg az adott oldallal van gond?

2013. febr. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!