Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neteztem meg ilyesmi mikor...

Neteztem meg ilyesmi mikor behozott egy olyat , hogy sexcam, és egy csaj volt és írta hogy hát te itt? Ugye ő nem látta, hogy kivagyok?

Figyelt kérdés
AZ oldalt véletlenül behozta netezés közbe
2013. febr. 13. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy gyanús , de facebookozás közbe ilyen reklámoldal , valami rejtvényes cucc arra rámentem és ezt hozta be.
2013. febr. 13. 22:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Reklám volt csak. Automatikusan felugrik az ablak és olyan mintha valaki írna benne. Te rákattintasz, az eldob valamilyen oldalra amit épp reklámoz.


Azért így csinálják, mert ezzel lehet az embereket most beetetni. Régen MSN-ablaknak volt álcázva, mert az volt éppen a menő, most Facebook-chatnek mert az a menő.


Az adataidból ki tudják szedni hogy milyen nyelven használod az oldalt, így akár magyarul is megjelenhet a szöveg, sőt azt is hogy kb. honnan netezel, így akár célzottan a te városod környékéről csábít az állítólagos partner hogy reagálj rá.


Figyelmen kívül kell hagyni az egészet.

2013. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!