Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom ezt megszüntetni...

Hogyan tudom ezt megszüntetni a YouTube-on?

Figyelt kérdés
Szinte minden videónál megjelenik a Farmerama reklám, ez még nem is lenne probléma, de minden alkalommal eltűnik az egérkurzor, ami qrva idegesítő ha bele akarok tekerni a videó közepébe vagy végébe, csak a videó felugró képkockái alapján tudom, hogy hol a kurzor. Biztos, hogy hülyén fogalmaztam meg, de aki tapasztalta már ezt az tudja miről beszélek. Egyébként Chrome-t használok, de ezért biztosan nem fogok más böngészőt használni. Szvsz más lehet a hiba.

2013. febr. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kérdezem akkor.

Most készültem feltenni kérdésnek. :)

2013. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Használj operát .
2013. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szívesen használnék Operát, viszont tapasztalatból mondom, hogy a Chrome messze a leggyorsabb, legstabilabb, nekem ez a böngésző nagyon bevált, úgyhogy amíg nincs más megoldás addig inkább türelmesen várom, hogy megszűnjön ez a reklám. :-)
2013. febr. 11. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de én nem Chrome ba gondolkodom ,amikor uj volt én is azt használtam de ....nem értem hogy minek kell egy böngészönek alapon 200 mb terület
2013. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs tool barod fent ??
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs
2013. febr. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!