Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi annak az esélye, hogy...

Mennyi annak az esélye, hogy a sztárok elolvassák, amit Tweetelek nekik Twitteren?

Figyelt kérdés

Szerintetek a sztárok elolvassák,amiket Tweetelünk nekik?

Illetve tudja valaki,mi az a Twit Cam,és,hogy hogyan kell azt használni?:)



2013. febr. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
1% kb
2013. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ mekkora a rajongó tábora. Egyébként nem sok esély van rá, de én már írtam párnak. :)
2013. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég sokan írnak, szóval ahány követő... ilyen 1%. :D De pl. magyaroknak tudsz írni.
2013. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van rá esély,de elég kevés minél többen írnak neki annál kevesebb az esélye hogy látják.De engem pl. követ egy kék pipás és Baby Lux is.Szerencsém volt ugyanis aznap csak 4x írtam neki.

Twit Cam.beírod google-ba és ha van twittered betudsz vele jelentkezni és kész is.

2013. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én két profilt csináltam magamnak. Csak az egyik profilom követi a másikat, mintha a másik egy sztár lenne. Gondoltam, kipróbálom, hogy egyáltalán megkapják-e a tweeteket azok az emberek, akik nem követnek minket. Jött a pofára esés, mert nem megy át az üzenet... Ha nem követnek minket, akkor hiába tweetelsz nekik, és itt nem a privát üzenetekre gondolok sajnos. Próbáld ki! :(
2014. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!