Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyan üzenetet törölni...

Zsozsoca kérdése:

Lehet olyan üzenetet törölni a facebookon amit elküldtem de még nem látta a másik fél, és nem is akarnám hogy el tudja olvasni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Max ha bele tudsz lépni az ő adatlapjába és ott törlöd. Te mint a levél küldője nem tudod törölni
2013. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, azaz még nem próbáltam, de ha megnyitod az üzenetet nagyban (szóval nem a kis ablakban), akkor van egy olyan gomb hogy Műveletek (fogaskerék van rajta), azt megnyitod ott megkeresed azt, hogy Delete Messages..., utána kiadja az üzenetek mellett egy négyzetet és gondolom ha egyiket bepipálod alul rámész hogy delete akkor törli
2013. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.

De ezzel a módszerrel nem csak a küldő listájából törlődik az üzenet? Tehát a címzettnél ott marad és el tudja majd olvasni, vagy nem?

2013. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, sőt... de hát más választása nincs :D Vagy szerencséje van, vagy nincs.
2013. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A delete messeges-sel csak a saját postaládájából törli az üzenetet, attól a másik fél még megkapja. Egész biztos, mert küldtem már úgy üzenetet, hogy egyből töröltem is utána ezzel az opcióval, mégis jött pár nap múlva válasz.
2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem lehet. nem befolyásolhatod, h mi van a másik fél postaládájában.
2013. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!