Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a YouTube-os gameplay csatornáról? Hogy reklámozhatnám magamat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/sHarris167

Igaz, hogy "rétegjáték", amit játszok, és talán nem is jó stratégia GYK-n hirdetni magamat (legalábbis elég olcsó hatása van), de kicsit frusztrál, hogy a videóim utómunkájába órákat ölök azért, hogy összesen 6-7 nézőm legyen - és még ha lehet, ennél is jóval kevesebb visszajelzés. A stílusomon nem akarok változtatni (nekem az eszetlen poénkodás nem megy és nem is akarom, hogy menjen), viszont csiszolni szeretném, hogy valóban élvezhető legyen, amit csinálok.


2013. febr. 10. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy youtube gameplay csatorna.. itt már szerintem elvérzett..
2013. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2013. febr. 10. 02:00
 3/8 _Random válasza:

Ne torodj az elsovel. Valoszinuleg egy idos f.sz, aki azt kepzeli, hogy minden rossz, ami a fiatalsaghoz kotodik.

Ismered az SSgamingtv-t? Ok az egyeduli magyar gameplayeket rogzito magyar csapat akiket ismerek. Eleg fiatalok, viszont ahhoz kepest egesz nagy felirdtkozo taborral rendelkeznek, ami (sztem) viszonylag rovid ido alatt jott ossze. Esetleg kerdezd meg oket, hogy ok hogy kezdtek, szerintem segiteni fognak neked. Valamint hirdesd magad nagyobb forumokon. Lenyeg, hogy sose add fel. Minden csak ido kerdese. Ido pedig boven van. Ugyhogy az ido neked kedvez :).

2013. febr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket, de köszönöm a tanácsokat és a biztatást! :) Én is gondoltam már arra, hogy egy már befutott videóstól megérdeklődöm a dolgok menetét, de nem tartottam biztosnak, hogy ez jó ötlet.
2013. febr. 10. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Én igazat adok az elsőnek!

A gameplay csatikat nem sokan nézik,inkább a szórakoztató csatornákat nézik többen-

2013. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm. Érdekes. Pedig úgy vettem észre, hogy azok, akik kommentálják is a játékmenetet, elég nagy névvé válnak általában, legyen akár teljesen minőségtelen is a munkájuk.
2013. febr. 10. 16:49
 7/8 _Random válasza:

5#

Ez nem teljesen igy van. Amerikaban a gameplay kommentatorok egy kulon iparagga notte ki magat.

Esetleg tanulj meg jol beszelni egy idegennyelvet (angolt), hogyha hosszabb tavig tervezed uzni a "szakmat".

2013. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok.. a gameplay csatornák elterjedtek.. de mindenki megpróbálkozik vele és már unalmas semmi kreatívság nincs benne..ja és nemvagyok vén f*sz
2013. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!