Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ezen az új idővonal...

Szizuu kérdése:

Facebookon ezen az új idővonalas cuccon szeretném azt beállítani, hogy a nemismerősök is láthassák az adataimat, hogy kell?

Figyelt kérdés
Mikor még nemvolt idővonal, beállítottam valahogy hogy aki nemismerősöm, az nelásson semmit az adatlapomon, profilképre se tudjon rákattintani, semmit. De most már szeretném arra állítani, hogy láthatóak legyenek az adataim a nemismerősök számára is.
2013. febr. 7. 21:44
 1/4 anonim válasza:
fönt a jobb sarokba ott van hogy adatvédelmi beálítások ott megtalálod és be tudod állítani.
2013. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy ottlehet beállítani, így van nekem:

Ki láthatja a dolgaimat? Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet? Ismerősök

Ki találhat rám? Ki találhat meg a megadott e-mail címed vagy telefonszámod alapján? Mindenki

Who can look up your timeline by name? Mindenki

Szeretnéd, hogy a keresőoldalak találati listájában megjelenjen az idővonalad? Be


A névjegy szerkesztésénél is nyilvánosra van állítva minden. De ha megnézem az adatvédelmi beállításoknál az Idővonal és Megjelölés -ben azt, h "Nézd meg, hogy látják mások az idővonaladat, levan tiltva minden, csak a profilkép van kint, meg az hogy nő, más adat sehol:S

2013. febr. 9. 11:55
 3/4 anonim válasza:
akkor a letiltásra kattints rá és úgy áttudod állítani.
2013. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ott olyan nincs:S AJJ
2013. febr. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!