Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet több youtube...

Hogyan lehet több youtube csatornát egy adsense-hez kötni?

Figyelt kérdés
Ha már van egy meglévő csatornám ami egy adott témához kapcsolódik, szeretném megtartani, ugyanakkor egy újat is szeretnék, ami nagyban elüt a meglévőtől, akkor hogyan tudom megoldani, hogy az új csatornámból származó bevételemet is ugyanarra az adsense profilra kapjam? Továbbá nem vagyok otthon nagyon a témában, jó lenne valami kis plusz infó is róla, milyen esetleges kockázatokkal, veszteségekkel / nyereségekkel stb. jár, ajánljátok-e ezt a megoldást, vagy esetleg tudtok jobbat?

2013. febr. 7. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam itt egy kérdést, hogy mi lenne, ha csinálna egy 3. fiókot, ugyanarra az adsense fiókra. Szóval neki is kettő van és nem hinném, hogy baj lenne belőle.
2013. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az jó, már csak az a kérdés, hogy lehet megcsinálni
2013. febr. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!