Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit bejelölök facebook-...

Ha valakit bejelölök facebook-on, miért nem jelölnek vissza?

Figyelt kérdés
Visszajelölnek. De néhányan nem szoktak. Az adatlapjukon "ismerősnek jelölve" van feltüntetve. Gondolom, látják, hogy valaki bejelölte őket. De, ha nem akarnak visszajelölni, akkor legalább utasítanának el, vagy tiltanának le. Látom, hogy közben posztolgatnak, akkor csak látják, hogy ott van pirosan a kapcsolat.

2013. febr. 7. 09:46
 1/8 rely on válasza:
Nem jelölnek vissza, mert nem ismernek esetleg?
2013. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem van a listámon néhány aki bejelölt és azt sem tudom kicsoda ... nem foglalkozom velük, jó helyen pihennek ... ennyi
2013. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet, hogy nem akarják, hogy az ismerősük legyél, de megbántani sem akarnak azzal, hogy elutasítanak
2013. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 7. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
örülj neki. de igazából mind2 jó nagy bunkóság...engem akárki jelöl be, írok neki egy üzenetet, hogy mi a szándéka...ha elutasítana, akkor a facebook elkezdené felfüggeszteni napokra az ismerőnek jelölést...én most pont így vagyok ezzel sajnos...pedig csak 1 sulitársat jelöltem be, az meg inkább elutasította...de ez teljesen mind1. nem halnának bele egy üzenetbe, hogy ki vagy és mért jelöltél?...
2013. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 7. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában sokan csak meghagyják a jelölést, ha nem igazolnak vissza. Elutasítani akkor szokták az ismerősnek jelölést, hogyha a jelölő fél totál érdektelen a címzettnek.
2021. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mondd nekünk azt honnan kéne tudnunk, hogy miért nem jelölnek vissza téged, rajtad és azokon kívül, akiket te bejelölgetsz?
2021. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!