Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4shared com-ról lebukott már...

Gamer0623 kérdése:

4shared com-ról lebukott már valaki németországban?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy a kint élő,vagy éppen tapasztalt emberektől tudni hogy valaki le bukott e már németországban ez az oldal miatt,mert bizony elég drága büntetéseket szoktat osztogatni...

2013. febr. 6. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért bukott volna le?A 4sharedre olyan fájlokat tesznek fel amit interneten ingyen találnak,hogy más is élvezze ki az ingyenes fájlokat...Tehát a 4shared az internetes keresgélést könnyebbíti meg,azzal,hogy a weboldalon minden fent van.Pl:miért van a program feltéve google play-re?Úgy tudtam,hogy illegális fájlt nem tesznek fel.Amúgy ez csak az én válaszom...Egy személyt SEM ismerek aki lebukott volna miatta németben.Én nem használom a 4shared programot,de ezt gondolom róla:)
2013. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!