Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik se a wifivel...

Miért nem működik se a wifivel se a kábellel a net?

Figyelt kérdés
Megpróbáltuk már wifi adapterrel is de azzal se mentünk semmire. Van egy 3szög akazatban egy fekete felkiáltójel és mindig ott van. Windows 7 van a laptopomon előtte xp volt akkor kezdett el sz*r lenni.

2013. febr. 5. 17:11
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Egy kicsit több infót ha lehet! Milyen internet? Modem típusa (ha van), stb..
2013. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ADSL internet, modem nincs
2013. febr. 6. 15:06
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
DSL szolgáltatások nem léteznek modem nélkül. Vagy modemnek vagy modem-router -nek lenni kell.
2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja igen van 1 modemünk és erre van csatlakoztatva 1 wifi és ez szórja nekünk a jelet. ezzel a géppel működik a net de a laptopon nem pedig eddig azon is működött.
2013. febr. 7. 15:34
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Vazze' ezt nem hiszen el! Mitől olyan rohadt titkos az eszközeid pontos típusa?? Félsz hogy valaki használható segítséged tud adni??!
2013. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hülye gyerek mi köze van most a modem típusának hozzá ha eddig működött a net? a gépen van valami zűr nem? Ha tudsz segíteni csak akkor írjál! Meg a másik gép működik csak a laptopon sz*r valami!
2013. febr. 8. 15:04
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Gyakorlott informatikusként és 82% -os hasznos válasz aránnyal lehet jobban tudom, hogy minek mihez van köze. De ha szerinted én csak egy hülye gyerek vagyok, akkor old meg egyedül. Jó kínlódást hozzá.
2013. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó informatikus lehetsz gratulálok hozzá.
2013. febr. 8. 19:44
 9/9 P.O.C. ***** válasza:

Hát nálad biztosan jobb, ha egy ilyen problémát nem tudsz önállóan megoldani.


Nekem meg visszatartott információk híján nincs kedvem találgatni. Azért kérdezek tőled dolgokat, hogy a problémát minél gyorsabban és hatékonyabban megoldjuk te ökör. Szerintem mi mást kezdek vele? Felrakom a fészbúkra? :D

Lehetséges hogy nincs összefüggésben a problémával, de lehet így áll össze a kép. Több száz router -t és számítógép hálózatot állítottam már be, talán ismerek olyan kompatibilitási hibákat, ami más nem az idejáró nem. Vagy talán a termék típusának ismeretével, tudnám a hozzáférési adatokat ismerném a menürendszer felépítését és együtt át tudnánk nézni a beállításokat? Ha az jó utána jöhetne a gép, driverek hálózati beállítások, stb.


Rohadtul nem értem miért kell elsiklani mellette, meg ellenségeskedni, ha valamit kérdez tőled az ember? A te érdeked hogy a probléma megoldódjon, nem az enyém. De ha te ilyen nagyképű okostojás vagy, akkor miért teszel fel itt kérdéseket a gyik.hu -n? Menj akkor a saját fejed után, és ne itt túráztasd a segítőkész emberek idegeit.

2013. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!