Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell seedelni?

Hogy kell seedelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom buta kérdés, de seedelni ugy kell, hogy miután letöltöttem egy torrentet, ugyhagyom, és ha van letöltő akkor autómatikusan elkezdem feltölteni?
2013. febr. 4. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, hagyni kell futni a kliensben. A letöltött anyagot nem szabad addig megváltoztatni, tehát nem szabad kitörölni, áthelyezni, átnevezni, változatlan formában ott kell hagyni, ahova letöltötted.
2013. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a gyors választ!
2013. febr. 4. 17:27
 3/6 A kérdező kommentje:
De letöltöttem egy játékot és ki is irja hogy seed,.mégse töltött fel még semmit
2013. febr. 4. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor fog feltölteni, ha lesz aki töltse tőled. Az is lehet, hogy az alacsony sávszélességed miatt nem tudnak hozzád becsatlakozni, és még sorolhatnám. Hagyd futni, automatikusan elkezdi feltölteni, amint lesz kinek.
2013. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,! Amúgy, nem hiszem hogy a sebesség miatt nem vsatiznának rám, viszonylag gyors netem van
2013. febr. 4. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy a feltöltési sebességed mindössz a töredékére van korlátozva. (nagyon lassú)
2013. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!