Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubeon nem tudok válasz...

Youtubeon nem tudok válasz kommentet írni és kommentekre szavazni, hogy lehet megcsinálni? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ráklikkelek a "válasz"gombra és nem csinál semmit, a "tetszik" gomb se működik. Azóta kezdődött, mióta felajánlja, hogy használjam a teljes nevemet. Ötlet?
2013. febr. 4. 10:37
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

Ne használd a nevedet.

[link]

Ezt okozhatja a böngésződ valamely kiegészítője pl noscript, popup blokker, Adblock....

Ha másik böngészővel nem csinálja akkor a böngészőben kell keresni a hibát!

2013. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem használom a nevemet és tényleg a böngészővel van a baj. Letöltöttem a mozzilát és azzal tudok választ írni, az opera sz@rt be. Köszi!
2013. febr. 4. 11:24
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

operában megpróbálhatod a beállítások / haladó /tartalom

JavaScript -nél engedélyezni (java beállítások a funkciókat (pipa be)

Töröld az összes előzményt (főleg a gyorsítótár okoz ilyeneket)!

Esetleg a weboldal tulajdonságainál maszkold más böngészőnek!

2013. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Java script beállításában mindent bepipáltam és ezt a hibát adta ki nem tudom kapcsolódik-e egyáltalán az én problémámhoz:Error: Ad adLoadError error: No ads were found in the ad response. At least one ad is required to be able to load or play. errorCode: 1001

Amúgy nem jó még mindig a maszkírozást hol találom?

2013. febr. 4. 12:03
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Jobb klikk az oldalon / Webhely beállításainak szerkesztése ! Hálózat (legalul böngésző azonosítása)


Lehet nem ártana frissítsd a JAVA -t.

[link]

2013. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jó sajnos sehogy, aranyos vagy, hogy probálsz segíteni. Zöld megy. Sajnos akkor használom max a firefox mozzilát youtube-nál.
2013. febr. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!