Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook-on elfelejtettem a...

A facebook-on elfelejtettem a jelszavamat, de a telefonomon be vagyok jelentkezve, honnan tudnám megtudni a jelszavam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtudni sehonnan.
2013. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Annak a jelszónak már "lőttek",de van opció az elfelejtett jelszóra a bejelentkezéskor.Küldeni fog az e-mail címedre újat,amit aztán megtudsz változtatni,ha már beléptél.Sajnos hiába vagy bejelentkezve a telefonodon,nem fogod megtudni a jelszót,és megváltoztatni is csak a régi beírásával lehet.
2013. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaiotokat , de hallottam hogy ha valahova elküldöm a személyim scenerelt változatát akkor megadják a jelszót!

Nem tudtok erről valamit?

2013. febr. 3. 21:40
 4/8 anonim válasza:
Hülye vagy ha elküldöd a beszkennelt személyid!!! Ilyen nincs az kamu! lenyúljak az adataidat!
2013. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@19:56: Mert hogy a facebooknak alapból nincs meg már minden adatod...

Ez a lehetőség sok helyen működik, mint személy azonosítási megoldás. Max a személyi számot kihúzod rajta, de azon kívül semmi olyan plusz adat nincs rajta, amit már amúgy sem tudnának.

2013. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nax° ***** válasza:
nem ertem miert nem valtoztattad meg a telodon,ha mar be vagy jelentkezve:D
2013. márc. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért ide teszem fel a kérdést, mert talán ez még friss...

Sorry! You Entered An Old Password


If you believe someone changed your password without your permission, you can temporarily lock your account so no one else can log in as you or misuse your information.


After you secure your account we'll help you regain control of your information so you can log in again.

Ez az üzenet fogad. Megváltoztattam a jelszót csak nem tudom mire, de a régit viszont tudom.

Lock my account gomb az zárolja a fiókot abba inkább nem mennék bele...

HA a reset my password gombot választom akkor mi történik?

2013. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nax° ***** válasza:

fogalmam sincs,mi tortenik,de vannak olyan programok,praktikak,amikkel ha mentetted a jelszavad..marmint megjegyeztetted a bongeszoddel..,akkor elo tudjak vadaszni neked.

nezz utana.

show my password on/in windows--->valami ilyesmi beirasaval probalkozz,hatha.

2013. márc. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!