Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a browse to save program...

Mi ez a browse to save program pontosan? Ér valamit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 19:56
 1/1 tiborunk válasza:

[link] - ról cromé-val fordítva.

"Tallózás Mentés" egy adware program , amely megjeleníti a saját hirdetéseit az eBay-en, Amazon, Walmart és más weboldalak, hogy Ön visiting.These reklámok jelennek meg a dobozok, amelyek a különböző kuponok, amelyek rendelkezésre állnak, vagy aláhúzott kulcsszavak, ami Ha rákattint megjelenik egy hirdetés, amely kimondja, hogy hozta neked a "Tallózás Mentés". "Browse Mentés" van a számítógépre telepítése után egy másik program, hogy már csomagban a telepítő a "Browse Mentés" adware. Ön mindig figyelni, ha a szoftver telepítése mert gyakran egy szoftver telepítő tartalmazza külön telepíti, mint ez a "Tallózás Mentés". Legyen nagyon óvatos, hogy mit ért egyet telepíteni. Mindig választhatja az egyéni telepítést, és szüntesse meg minden, ami nem ismeri, különösen az opcionális szoftver, amit soha nem akartam, hogy töltse le és telepítse az első helyen. Magától értetődik, hogy nem kell telepíteni a szoftvert, hogy nem bízik.


Szóval kártevő. Ne telepítsd, ha van irtani kell (pl AdwCleaner-rel).


Lehet letölteni Malwarebytes Anti-Malware Free az alábbi hivatkozásra, majd kattintson duplán rá telepíteni ezt a programot. Malwarebytes Anti-ROSSZINDULATÚ DOWNLOAD LINK

[link]

(Ez a link megnyílik a letöltési oldalt egy új ablak, ahol lehet letölteni Malwarebytes Anti-Malware Free)

remélem jók!!! csak óvatosan, én is most kezdtem a tisztítást, nem próbáltam még ki !

2014. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!