Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha szeretnék javítani az...

Ha szeretnék javítani az ncore rangomon akkor mit érdemes tölteni?

Figyelt kérdés
Nem rég van ncoreom és sajnos pár ismerősnek rokonnak megengedett letöltésért visszaestem, de már nem engedem többet. Vagyis nem tudom, de 12-t hit n runolhattam most már csak 5-öt pedig sose lépte túl, most elég gyors feltöltésem van így gondoltam ha fel töltök pár gigát az javít majd.

2013. febr. 1. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem töltsél le. Inkább az eddig letöltött dolgokat seedeld.
2013. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod az egyik dolgot a másikkal kiváltani. Hiába töltesz fel, a h'n'r miatt ugyanúgy korlátozhatnak vagy kitilthatnak, ha az túllépi a limitet.
2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
túllépni nem lépi túl de biztonságosabban érzem magam 12vel, mert néha én is szoktam egy egy gyors filmet letölteni és akkor jól jön.
2013. febr. 1. 23:16
 4/5 Komplikato ***** válasza:

Amit sokan töltenek és sokáig. Tehát ne olyasmit ami pár óráig "menő". Ilyesmik a napi sorozatok friss részei, új játék amit már 5 éve várnak a rajongók, felnőtt filmek egy része, meg olyan hasznos kis programok, amit pl. friss telepítés után mindenki még egyszer, meg még egyszer letölt.

Egy neked tetsző rétegfilmet vagy egy nem ismert játékot szint kvázi lehetetlen visszaosztani kivéve ha első 3-5 seedben vagy. Ilyen okokból ami nem magyar nyelvű cucc, azt kapásból nagyobb forgalmú nyílt torrent oldalon nézem és nem egy ilyenen.

2013. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én szinte csak magyar nyelvű filmek miatt használom, mást mindent olyan helyen töltök ahol mindegy
2013. febr. 2. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!