Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik lenne jobb? Mobilnet...

Melyik lenne jobb? Mobilnet vagy wifi?

Figyelt kérdés

Jövő hónaptól nagyszüleimhez költözöm vidékre,ahol semmi sincs..., még szerencse,h van laptopom és el tudom vinni oda,de ugye kell nekem net is.

Melyik érné meg jobban?? Melyiket használnátok? Tudnátok segíteni?



2013. jan. 31. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Te tuti tisztában vagy vele, miket takar ez a két fogalom:

MOBILINTERNET, és WIFI?

2013. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tamasoft ***** válasza:
Ha semmi sincs, akkor mobilnet. Ha semmi sincs, akkor wifi hiábavaló.
2013. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy műszak zseni,de félre írhattam, arra gondoltam,amit laptophoz lehet csatlakoztatni netes bigyó meg a wifi. Bocs,ha hülyének tűntem!!
2013. jan. 31. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Lol. Ne kérj bocsánatot. Ha nem tudod, nem tudod. Majd megtanulod. Amúgy meg mobilnet. Mert a wifi a netről jön, max a routertől számítva 40-50 méteres körzetbe.
2013. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tamasoft ***** válasza:
Azt nem értjük, hogy mit értesz wifi alatt? de most komolyan...
2013. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lehet és be lehet köttetni kábelt, akkor inkább egy wifis router használnék én. (Bár ez függ attól, hogy mennyi időre mész, ha csak pár hónap, akkor fölösleges.)


Ha nincs erre lehetőség, akkor marad a mobilnet, de nem árt tájékozódni, hogy milyen a lefedettség arra. (Ha térerő alig van, lehet mégis kábeleztetni kéne vagy műholdas/mikrohullámmal próbálkozni.)

2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, nagyon hasznos volt!
2013. jan. 31. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!